... Na co
czekasz?
Zostań
ciachem!

„Jak zacząć karierę modela? Pomagają media społecznościowe!” – Rafał Maślak dla portalu eCiacho.pl

Wywiad serwisu eCiacho z Rafałem Maślakiem - Misterem Polski 2014, modelem, blogerem i celebrytą, główną postacią programu „Randka z Maślakiem”

eCiacho.pl: Rafał, zawodowo spełniasz się na różne sposoby – prowadzisz imprezy, piszesz swój blog lifestylowy, jesteś modelem. Które zajęcie lubisz najbardziej?

Rafał Maślak: Hm, trudne pytanie. Dzięki modelingowi poznaję mnóstwo ludzi. Dziś jestem tu i rozmawiam z portalem eCiacho, jutro pracuję w Częstochowie. To naprawdę ekstra, że tyle się dzieje i mam kontakt z tak różnymi osobami i firmami. To najfajniejsze w mojej pracy.
 

eC: Same zalety! Czy jednak są jakieś wady bycia znanym modelem?

RM: O, tak! Wady są, jak najbardziej. Największą jest brak czasu dla siebie. Mój grafik jest wciąż cały zapełniony, jestem w rozjazdach po całej Polsce. Trudno czasem znaleźć chwilę dla siebie, przyjaciół i rodziny. Trzeba się mocno starać, żeby się w tym wszystkim nie zgubić.
 

eC: A jak zaczęła się Twoja przygoda z modelingiem?

RM: To akurat Was ucieszy, bo moja kariera w modelingu rozpoczęła się w… mediach społecznościowych! Oczywiście tam najłatwiej i najszybciej można się pokazać – użytkownicy eCiacho.pl pewnie dobrze o tym wiedzą. Wrzucałem swoje zdjęcia i ludzie sami mi pisali, że powinienem pozować zawodowo. Od tego się właśnie zaczęło. Kiedy zyskałem już pierwszą popularność, ktoś poradził mi, żebym zrobił sobie profesjonalną sesję fotograficzną. Selfie jest dobre na początek, a profesjonalna sesja potrafi przyciągnąć uwagę łowców talentów. Kiedy opublikowałem takie zdjęcia, zacząłem dostawać poważne propozycje.
 

eC: Niektórzy z użytkowników eCiacho.pl marzą o takiej pracy. Masz dla nich jakieś złote rady?

RM: Oprócz dobrych zdjęć twarzy i całej sylwetki, radzę mieć coś lub kogoś, kto nie pozwoli Wam oderwać się od ziemi. W tej pracy trzeba mieć dużo pokory, bo łatwo o zawrót głowy. Popularność, rozpoznawalność, lukratywne kontrakty… To wszystko może odmienić Wasze życie. Mój związek prawie rozpadł się przez rozwój kariery. Na szczęście wszystko udało się naprawić i teraz bardzo pilnuję równowagi między popularnością i zwykłym życiem.
 

eC: Dzięki za rozmowę i dobre rady. Użytkownicy naszego portalu pewnie będą o nich pamiętać.

RM: Miło się w Wami rozmawiało. Życzę użytkownikom eCiacho.pl powodzenia! Pozdrawiam ich serdecznie!
 

RAFAŁ MAŚLAK – rocznik 89’, pochodzi z Międzyrzecza. W roku 2014 zdobył tytuł Mistera Polski. Zajmuje się prowadzeniem bloga RM Life Style, na którym porusza tematykę mody, fitnessu i stylu życia. Jest także czynnym modelem. Miał własny program telewizyjny „Randka z Maślakiem”, w „Tańcu z Gwiazdami” partnerowała mu Agnieszka Kaczorowska. 

⋅⋅⋅ Ostatnia aktywność ⋅⋅⋅

Wczytywanie...

Reklama eCiacho.pl promuje biznes!
Zaloguj się przez Facebook! KLIKNIJ!
x

Przypomnimy!

Urodziny:

Podaj swój e-mail
i datę urodzenia
Przypomnij hasło

x

Załóż konto już dziś!

Poznawaj ciekawych
ludzi z całej Polski!

Bierz udział w super
wydarzeniach i konkursach!

Zarezerwuj swój
login już dziś!

Hejka! Zaczynamy?

Urodziny:

Województwo:

Wybierz płeć:

Akceptuję regulamin serwisu i politykę prywatności,
zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych.

Zarejestruj się

Zarejestruj się przez Facebook! KLIKNIJ!